do kasy suma: 0,00 zł

ZAPYTAJ MNIE

Od ponad 18 lat systematycznie odwiedzam Węgry, w tym czasie poznałem wielu producentów wina, próbowałem ich owoców pracy, przywoziłem wina dla rodziny i znajomych. Podczas corocznych wyjazdów uczyłem się próbować wino, dobierać je do potraw, podpatrywać jak piją wino miejscowi, jak świętują i celebrują dożynki winiarskie. Dodatkowo, samodzielnie zagłębiałem literaturę poświęconą winiarstwu, z wyróżnieniem zdałem międzynarodowy egzamin WSET Level 3 Award in Wines, organizowany przez najbardziej renomowaną organizację edukacyjną w dziedzinie wina i alkoholi z siedzibą w Londynie. Dyplomy tej organizacji są uznawane w branży winiarskiej i gastronomicznej na całym świecie.

Teraz masz możliwość zakupu szerokiej gamy win z różnych regionów Węgier, są to wina wysokiej jakości, duża część z nich zaliczana jest do kategorii win premium. Chętnie pomogę Tobie w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

bm

Jeśli chcesz abym przygotował dla Ciebie rekomendację, proszę skontaktuj się ze mną. Dobierzemy wspólnie odpowiedni zestaw biorąc pod uwagę takie czynniki jak preferowane aromaty i smaki wina, okazje podczas których chcesz podać nasze wino, porę roku, serwowane potrawy, towarzystwo i inne o których powiesz podczas rozmowy.

Pozostaję do Twojej dyspozycji,

 

Bartosz Makles

+48 506 038 864

bartosz@slowine24.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl