Talent, przyroda, historia, terroir zamknięte w butelce.
Chcę podzielić się swoim doświadczeniem w wyborze win od małych winiarzy, niektórzy z nich to butikowi twórcy wytwarzający wina zaledwie w setkach butelek, samodzielnie zbierający grona i nadzorujący proces powstawania wina. Dla nich jakość i serce są sensem życia. Kilkunastu z nich znam osobiście, wiem jak wyglądają ich winnice, jak bardzo są związani z ziemią którą uprawiają, jak wiele pasji wkładają w proces tworzenia tego magicznego napoju.
W ofercie stawiamy na jakość, nieszablonowe butelki z magicznym składnikiem – sercem winiarza. Na indywidualne zamówienia sklep winawulkaniczne.pl jest w stanie dostarczyć ponad 400 etykiet. Jestem przekonany, że butelki z naszego sklepu będą nietuzinkową pozycją w Państwa karcie win lub na sklepowej półce. Zamiast oferowania swoim gościom kolejnej anonimowej butelki chianti, warto dzisiaj wybrać Kekfrankos’a z małej winnicy Barcza lub butelkę Juhfark’a z winnicy Somloi Apatsagi.
Dodatkowo chętnie pomogę w dobraniu odpowiednich etykiet do Państwa karty dań, podzielę się spostrzeżeniami w zakresie łączenia potraw z winem. A może zaprosimy gości i razem zrobimy dla nich warsztaty gastronomiczno-winiarskie?
Pozostaję do dyspozycji,
Bartosz Makles

+48 506 038 864

bartosz@slowine24.com