Aktualności

„Wszystko czego chcielibyście dowiedzieć się o musiakach ale boicie się zapytać”

Już w najbliższą sobotę, wieczorem przeprowadzimy dla młodych lekarzy/rek degustację komentowaną pod szumiącym tytułem „Wszystko czego chcielibyście dowiedzieć się o musiakach ale boicie się zapytać”.

Nim słońce zajdzie i zrobi się przyjemny wieczór, opowiemy o rodzajach win musujących, jak się je wytwarza, jakie są różnice i przede wszystkim sprawdzimy je sensorami powonienia i smaku. Zaczniemy od methode traditionelle, później metody pośrednia, Charmat’a, Asti i na zakończenie nasycanie dwutlenkiem węgla. Winawulkaniczne.pl wystawiły do pokazu dwie etykiety:

Pozostałe etykiety pochodzą od zacnych sklepów stacjonarnych @mielzynski oraz @konrad , zobaczymy też jak wyjdzie porównanie popularnego w Polsce prosecco w wersjach DOCG i marketowego.

Nim minie 12 godzin, pobiegniemy w niedzielę do siedziby PSNC Future Labs aby wręczyć 6 najlepszym zespołom biorącym udział w 24h hackatonie https://qlfuture.eu/ po butelce wina musującego (methode traditionelle) od Fehervari https://winawulkaniczne.pl/sklep/fehervari-extra-brut

#winawulkaniczne #winawęgierskie #winamusujące #pijdobrewino #volcanicwines #szasziendre #kolonics #fehervari #futurelabs